E fresket nga linja Shqiperi -Itali dhe pastaj ne Californian e Jugut.

I->Intervistuesi
B->Breanne

Mosha: 19
Pesha:105 LB
Gjatesia:5.4ft
Ngjyra e flokeve :Kafe
Ngjyra e syve :Kafe
Permasat:32C-22-32...B.nuk e di ,gjithshka eshte shume e vogel .
Jo cdo gje.Ne fakt gjoksi me eshte zvogeluar pak .
B.Zakonisht e kam te fryre gjoksin ,jo nje here ne muaj,por nuk e di pse nuk i kam me ashtu .Po tmerrohem !
I. I ke origjinale?
B. Po.
I.Bukur .Ke ndonje plan qe ti zmadhosh?
B.Jo ,mendoj se do dukem shume keq po ti zmadhoj sepse jam e vogel ne trup .Nuk kam nevoje per gjoks te stremadh .
I.Po ashtu eshte,ke te drejte .
Cfare edukimi ke?
B.Jam studente ne psikologji dhe ne seksualitetin njerezor.
I.Pra pornografia eshte nje biznes qe paguan mire apo jo?
B.Oh po ,padyshim .
I.Cfare eshte tatuazhi qe ke?
B.Jane yje .
I.Ke ndonje piercing?
B.Po ,kam nje ne kerthize dhe nje ne hunde.
I.Para se ti futeshe pornografise ,ku ke punuar?
B.Ne restorantin Oskar dhe ne nje parfumeri qe tani nuk ia mbaj mend emrin.
I.Kushe eshte eksperienca e pare me nje djale?
B.Ka qene me nje cun i cili ishte i dashuri im prej 2 vjetesh.Isha 17 vjece.
I.Ku ishte hera jote e pare?
B.Ne dhomen e tij.
I....dhe si ishte?
B.S'me pelqeu fare ,ndjeva dhimbje...thjesht nuk ishte dicka e bukur dhe per me teper zgjati vetem 2 min .
I.Mbase ishe me fat qe zgjati aq pak duke marre parasysh gjithe ate dhimbje .
B.Po po e vertete.
I.Kush eshte eksperienca e pare seksuale me nje femer?
B.Vetem te puthura apo me shume se puthjet?...sepse po te jete vetem puthje ajo ndodhi kur isha ne shkolle te mesme .
dhe me pas gjithshka me teper ndodhi kur fillova pornografine .
I.Cfare te ka ndodhur kur ishe ne shkolle te mesme ?
B.Asnjegje interesante me sa mbaj mend.
I.Si te eshte dukur shkolla e mesme?
B.Shume mire ,me ka pelqyer.
I.Pije zakonisht dhe a ka pasur gjera per te cilat kur zgjoheshe ne mengjes te ndiheshe keq ?
B.Oh jo ,vertet pija por nuk ka ndodhur asnjegje tjeter vec puthjeve.
I.Te pelqejne vajzat apo djemte?
B.Djemte.
I.Cili eshte pozicioni jot i preferuar?
B.Eshte nje pozicion paksa i cuditshem,nuk e di si quhet .Eshte kur femras rri shtrire dhe dhe mashkulli eshte
ne gjunje duke e mbajtur ne krahe ,ja keshtu (duke treguar me duar pozicionin).
I.Oh po me pelqeka edhe mua ai pozicion .
B.Le ta quajme pozicioni Breanne.
I.Kush eshte protagonisti qe te ka pelqyer me shume?
B.Jane disa qe jane vertet te mrekullueshem si psh shoqja e dhomes time Tanya James,Charlie Laine, Charisma
Isabella...hmm kush tjeter ...as qe me kujtohet gjysma e emrave te tjere.Ah po ,Mary Carey(jo kengetarja)
I.Ti interpreton vetem me vajza para kamerave ,apo jo?
B.Po ,vetem me vajza.
I.Shikon porn?
B.Jo ,nuk shikoj.

I.Po skenat e tua a i shikon?
B.Nuk e kam problem te shikoj porn ,por skenat e mia refuzoj ti shikoj .Nuk i kam pare asnjehere .
I.Ishe shoqe dhome me Tanya James qe me perpara se te fillonit porn?
B.Njiheshim qe ne shkolle te mesme dhe kam punuar me te ne restorantin OSKAR ,dhe keshtu u beme shoqe te ngushta dhe
tani jetojme bashke.
I.Po komshite e tu e dine se me se merresh?
B.Asnjeri nuk e di .Megjithese ne qytetin ku jetojne prinderit e mi e dine gati te gjithe.
Une u tregova pak idiote ,i thashe dikujt qe kam fotografi porno dhe me vone te gjitheve ua mori mendja qe do kisha edhe video porno .
I.Komshinte e tu do jene me te lumturit ne California?
B.Haha sa per te qeshur .
I.Ke bere porn me Tanyan?
B.Tanya donte te behej porn star.Ke degjuar ndonjehere per Tony Pounds?
I.Po kam degjuar.
B.Ajo u njoh me te dhe u lidhen te dy bashke dhe une po shoqerohesha me ta ,por tani nuk jane me bashke .
I.Cilat jane tiparet qe te bien me shume ne sy?...ke sy te bukur.
B.Qerpiket i kam falco ,jam e cmendur pas tyre .
I.Edhe floket i ke shume te bukura .
B.Jane floke falco ,nuk jane te miat as floket,dhe tani me duken shume keq ,do ti heq te Henen .
I.Po edhe une ashtu mendoj qe tani ne kete moment te duken pak keq floket .
E pe August ne monitor ,kamera e pelqen shume ate.
B.Jo nuk e pashe ne monitor ,por e kam pare me perpara ...eshte shume e lezecme .
I.Cili eshte titulli jot i pare?
B.Ishte "Cockless 23" me Tanya James .
I.Cila eshte gjeja qe te pelqen me shume nga pornografia?
B.Me pelqen me shume fakti qe tualetin e bej ne menyre profesionale .
I.Po sot te pelqen tualeti qe ke ?
B.Sot eshte pak ndryshe sepse kisha nje skene per te bere ,por zakonisht duket me mire.
I.Me mire?
B.Po me mire ,plus qe me pelqen edhe te vishem me rroba te ndryshme,thjesht me pelqen shume .
I.Je shume e kendeshme .E mban mend filmin e pare porn qe ke pare per here te pare ?
B.O Zot..ka shume kohe qe e kam pare .Isha ne shkolle te mesme .Ishte nje vajze dhe nje djale si dhe 3 vajza .
Jam tmerruar ,isha e vogel akoma nuk dija gje dhe mendova qe ishte jo normale dhe shume shume keq.
I.Dhe tani ti je ajo vajza e keqe.
B.Po ,eshte shume ironike .Shikoja Hustler dhe mendoja qe keto vajza ta shpifin ,dhe ja ku jam sot duke bere ate qe benin ato vajza.
Te gjitha vajzat duan te jene si vajzat neper revista.Une doja te isha si vajzat ne revista sepse ato te gjitha jane shume te nxehta
kur i shikon por une nuk doja qe te isha "vajza me penisin ne b***".Edhe vajze me vajze mendoja qe ishte e tmerrshme ,por ja ku jam tani
po e bej vete kete gje dhe ky ndryshim nuk ishte aq i keq per mua.
I.Ke ne plan te besh skena me djem?
B.Jo .
I.Po ti cfare roli luan me vajzat ,dhe ku eshte kufiri jot ?Strap -ons,seks anal?
B.Strap-ons jane ne rregull ,por nuk bej anal ,aty eshte kufiri im .Une ju bej vajzave te tjera sex anal.
E garantoj qe nuk kam per te bere asnjehere nje skene mashkull-femer.
Nuk dua te bej nje skene te tille sepse nuk kam deshire qe prinderit e mi ta dine per ate gje ,por tani qe ata e dine se cfare bej une mendoj
nese ata jene me te nevrikosur per skenat vajze me vajze .
Per mua vajze me vajze nuk eshte edhe aq keq .Por prinderit e mi jane shume te prapambetur per keto gjera dhe tani mendoj
se ata mendojne qe vajze me vajze eshte akoma me keq ,nuk dua qe ata te mendojne qe une jam lezbike.
I.Por ata do ta marrin vesh apo jo .
B.Motra ime e mori vesh 2 jave te shkuara dhe u be si histerike ,por nuk u tregoi prinderve .
I.Sa vjece eshte motra jote?
B.Motra ime eshte me e madhe se une ,eshte 22 .
I.A ngjan me ty motra jote?
B.Nuk ngjajme fare ,por shume njerez mendojne qe jemi binjake ,megjithese une mendoj
qe jemi shume ndrysha nga njera-tjetra .
I.Po ajo si e mori vesh per ty?
B.Nje vajze me te cilen une shkoja ne shkolle te mesme i tha kusherires time
dhe kusherira i tha motres.Me pas ajo shkoi ne nje website ....welivetogether.com....o Zot e urrej ate website .
Ate dite qe une isha atje po mendoja se mbase prindrit ose dikush tjeter mund ta merrte vesh dhe kjo ishte gjeja
e fundit qe une doja te ndodhte dhe kjo eshte nje gje qe te gjithe e kane pare dhe e kane marre vesh .
Te gjithe qe e kane marre vesh ,e kane marre vesh nga interneti dhe jo nga filmat e mi .
I.Cilat jane planet e tua afatgjata?
B.Oh Zot ...as vete nuk e di ,nuk e kam idene ,por dua te mbaroj kolegjin.....nuk e kam idene .
I.Cfare te pelqen te behesh kur te rritesh?
B.Dua te behem psikologe ,prandaj edhe po ndjek shkollen e psikologjise .
I.Sigurisht .A mund te me jepesh numrin e telefonit te motres tende?
B.me vjen keq, nuk mundem te ta jap.Breanne u intervistua gjate xhirimeve te 'KICK ASS PICTURES",Mary Carey 3
ne te cilen ajo luan ne nje pjese vajze -vajze .
Breanne gjithashtu eshte shfaqur ne Nectar's Mystified,Elegant Angels,Where the girls sweat8 dhe Hustlers CampusConfessions 9.

0 commenti:

Copyright © 2008 - 2011 Adult Albania - is proudly powered by Blogger
Smashing Magazine - Design Disease - Blog and Web - Dilectio Blogger Template