SHTHURJE TE NXEHTA VERE pj.2

Tè nesèrmen né mbasdite ndèrsa ishin ulur pèr tè ngrènè njè kupè me akullore né lokalin pèrballè hotelit ,Katia dhe Marsilio panè çiftin tjetèr tè zbrisnin nga njè Taxi. Luigji dhe Sabrina sapo panè çiftin tjetèr hynè né lokal .
-Pse vetèm ju do hani akullore?- thanè ata plot hare dhe u ulèn pa marrè leje pranè Katias dhe Marsilios.
-Si jeni? Si ja kaluat sot ?-pyeti Katia sa pèr mirèsjellje.Ajo me Marsilion kishin diskutuar gjatè rreth ftesès sé çuditshme pèr tè shkuar né ate plazh tè veçantè.
-Pèr mendimin tim ishte njè ftesè pèr seks- i kishte thènè ajo Marsilios duke kujtuar pèrqafimin me Sabrinèn né dhomè.
-Nuk e di ,por s’do tè pranoja njè gjè tè tillè –ishte pèrgjigjur ai .
-Ja kaluam mirè ,u kènaqèm –tha Sabrina e vazhdoj tè tregonte disa detaje.
“Kishte tè rinj e tè moshuar ,bèmè shoqèri me njè çift 50 vjeçar ,e ndoshta vijnè pèr vizitè pas darke tek ne “
Me fjalèt e saj tè panumèrta Sabrina u spjegonte kènaqèsinè qè pèrjetohej sipas saj tè shkoje né vende tè tilla ,ku mund tè njihesha me persona pa paragjykime. “ ata pak njerez pa paragjykime qe ekzistonin ne botè ,ne qofte se ekzistojne” mendoi Katia .


Pas darke Katia dhe Marsilio dolen shetitje anès detit .Ishin disi tè turbulluar nga rrèfimi i Sabrinès dhe fjalèt e saj : Shihemi nesèr ,sepse sonte vijnè miqtè tanè per vizite ,shpresoj.”
Kishte pak pèr tè dyshuar qè tè nesermen Sabrina do t’u tregonte gjèra te tjera ,né rast se do tè kishin vizita nga çifti tjetèr qè kishin njohur midis nudisteve.

Krejt e lodhur nga orèt qè kishte notuar dhe shètitur ,Onelia kishte dèshirè tè flinte,prandaj iu lut shoqes sé saj tè ngushtè t’i ulte volumin televizorit.
Hoqi mbajtesen e gjirit per te qene mè e lire dhe u shtri .Ishte dita e dyte e pushimeve né atè ishull dhe ende nuk ishte mesuar te ecte aq shume ,ngaqè né qytetin e saj ajo perdorte shume veturen pa patur rast te mesone kèmbèt me ecje te gjata.”Jam dembelosur shumè “ mendoj Onelia dhe u pèrpoq te flinte .
Thuajse e pèrgjumur ajo dègjoj njè rènkim ,i cili dukej sikur vinte nga televizori ,por né njè moment rènkimi u dègjua mè i fort .Ateherè ajo njohu tingujt e zèrit tè shoqes sé saj ,dhe e kuptoj qè shoqja po vetkènaqej nèpèrmjet masturbimit e shtrire né krevatin e saj me syte gjysem te mbyllur drejt televizorit ose drejt tavanit.

Ato ishin shoqe prej vitesh .Onelia dhe Françeska kishin njè qèllim tè pèrbashkèt:Adhuronin burrat e martuar . Ndonèse 25-26 vjeçare né kohèn e duhur qè tè mendonin pèr tè krijuar familjen e tyre ,ato parapèlqenin tè shkatèrronin familjet e tjera .Kishin fiksim tè rrèmbenin burrat e femrave tè tjera ,edhe pse mund tè gjenin djem tè rinj ,pa gra e fèmijè .
Shkonin me burra 40-50 vjeçarè dhe asnjeherè me bashkèmoshatarè.Fatkeqèsisht né kètè hotel ishin shumica tè rinj ,por dikujt ja kishin vènè syrin .Tè nesermen dy çiftet u takuan prapè né plazh .Nuk ishin parè gjatè ngrènies sé mengjesit pasi Luigji dhe Sabrina ishin zgjuar me vonesè.Ky ishte senjali i parè qè gjatè natès kishte ndodhur diçka .
Sabrina dhe Katia u fytèn né det duke folur pèr kostumet e banjos.-Ate qè tè dhurova unè nuk e ke veshur asnjeherè – i tha Sabrina .
- Ke tè drejte ,do e vesh nesèr .- u pèrgjigj Katia duke rikujtuar skenèn e proves sè rrobave tè banjès .Ishte turbulluar vèrtet nga ajo skenè dhe nga trupi I bukur i Sabrinès ,e cila ishte 35 vjeçe po né formè tè shkèlqyer .
Vazhdonin tè ecnin me hapa te ngadalte drejt thellesisè dhe ashtu siç parashikonte Katia ,gruaja tjetèr do t’i tregonte ngjarjet e natès sé kaluar .
- Mbrèmè erdhèn ata miqtè tanè pèr vizitè tek ne – tha Sabrina .
Katia e kishte kuptuar qè ajo donte t’i thoshte diçka tè fshehtè kur e kishte ftuar pèr t’u futur ne det tè dyja ,pa burrat ,prandaj nga kureshtja e madhe kishte pranuar me kènaqèsi.
- Pimè nga njè gotè verè dhe biseduam gjatè – tha ajo ndèrkohè qè uji i detit po mbulonte pèrherè e mè tepèr trupat e tyre .Thellèsia e ujit shtohej derisa u mbuloj edhe gjinjtè.Katia ishte 3-4 cm mè e gjatè sesa tjetra dhe pa qè Sabrina e ndèrpreu ecjen. – Qèndrojmè kètu dhe mè trego çfarè tè duash-i tha Katia me èmbèlsi.
Ajo ishte me flokè tè zeza ,sy kafe dhe tregonte disi mè e re sesa 28 vitet e saj,ndèrsa Marsilio ishte 30 vjeç dhe burrè i pashèm.
-Folèm deri vonè dhe né njè moment patèm dèshirè pèr tè bèrè seks- tha Sabrina paturpèsisht e duke vènè re dèshirèn e Katias pèr t’a dègjuar ,vazhdoj tè fliste.
-U shtrimè ne krevatin tonè ,tepèr i ngushtè pèr tè gjithè dhe filluam tè luanim e tè qeshnim qè tè katert .Nuk e di as vetè sesi u gjenda né krahet e atij tjetrit dhe filluam tè putheshim .Pas pak vure re se im shoq kishte marrè çarçafin dhe e kishte vendosur né dysheme ,ku e pashè tè bènte dashuri me atè tjetrèn .
Vazhdoj kèshtu pèr pak çaste derisa ndjeva organin e atij burrit qè mè depèrtonte – ndèrsa thoshte kèto fjalè i kishte kapur njè dorè Katias dhe pak nga pak trupat e tyre ishin afruar sé tepèrmi. Katia ndjeu dorèn e Sabrinès qè i ledhatonte vithet e mè pas gjinjtè .-U bèra pak xheloze ndèrsa dègjoja rènkimin e burrit tim ,por u qetèsova menjehere kur dègjova rènkimin e burrit tjetèr qè ishte né krahet e mij- tha ajo me zè tè eksituar.
Ishte Katia qè e ndèrpreu bisedèn dhe i largoj duart nga trupi i saj pikèrisht né momentin qè Sabrina e kishte tepruar shumè .Katia pati dèshirè tè ledhatonte flokèt bjond tè asaj ,por me shumè vèshtirèsi u pèrmbajt –Dalim nga deti –tha Katia duke iu drejtuar bregut .

vazhdon...

0 commenti:

Copyright © 2008 - 2011 Adult Albania - is proudly powered by Blogger
Smashing Magazine - Design Disease - Blog and Web - Dilectio Blogger Template