Dy shok

Dy shok
Hasa: Kam nje lajm te fen dhe nje lajm te keq,
Hysa: Ok me thuaj ate te mirin me perpara,
Hasa: Kam lene drogen,
Hysa: Po shyqyr me ne fund… po lajmi i keq
Hasa: Se mbaj mend ku e kam lene ja q…..a ropt.

Mos ndalo

Ishte Shqiptari, Italiani, Francezi dhe po flisnin per seks.
Francezi: un e bera mbrem me gruan 3 here, dhe ne mengjes ishte ne qef akoma.
Italiani: un e bera mbrem 6 her dhe ne mengjes gruaja me tha qe isha i vetmi qe dashuronte.
Shqiptari nuk po fliste.
Italiani dhe Francezi: po ti mer Shqiptar sa her e bere.
Shqiptari: 1 her.
Italiani dhe Francezi: po ca tha ne mengjes.
Shqiptari: mos ndalo, mos ndalo…

Maloku ne kinema

Nje malok vete ne kinema dhe shef nje film porno, ku ne ate impulse nje pornostar po ja merte me goj.
Del nga kinemaja dhe vete ne mal dhe i thot gruas: Grua ke me matriarch marr me goj.
Ca thua thot gruaja se eshte turp.
Burri ke me matriarch marr se te mbyta.
Po fen thot gruaja me nje kusht se ta lyjm pak me mjalt.
Burri i thot: Me e ly me mjalt e fus ne goj teme jo tanen.

Komandanti

Fadili ishte ne ushtri dhe i vdes babai.
I thojne komandantit tregoji Fadilit qe i ka vdek baba por jo drejtperdrejte se merzitet.
Te nesermen komandanti: Ushtare kush ka chick nje possibility para, ti Fadil ku k*rin po shkon?

Copyright © 2008 - 2011 Adult Albania - is proudly powered by Blogger
Smashing Magazine - Design Disease - Blog and Web - Dilectio Blogger Template