SHTHURJE TE NXEHTA VERE pj. e fundit

Nuk po i mbaronin befasite Ivanes .Mbremjen e kaluar i kishte sherbyer atij çiftit te cilet ishin shume te sjellshem dhe ne pamje te pare dukeshin nje çift i dashuruar .Kishte mbetur pa fjale kur shefi i saj i kishte treguar me pak fjale deshiren e mikut te tij . “ Dua te ma kenaqesh shokun tim ,perndryshe do te ndjek nga puna “ i kishte thene ai plot autoritet .
Pikerisht ai shefi i saj qe i lepinte kembet ishte bere kaq burreror sa ta kercenonte deri tek pushimi nga puna .
“ Neser dua pergjigje” i kishte thene punedhenesi dhe dukej sikur nuk tallej aspak .
Ajo ndihej ne nje udhekryq te rrezikshem .Duhet te rrihte me shkop gome nje burre sepse ai donte te ndihej si Qen .
“Emocione qeni “ mendoi ajo .
Ne te vertete ajo ishte njohur me disa djem te rinj ne Hotel dhe po mendohej se me cilin te kalonte nje nate pasionale .Nuk po arrinte te merrte nje vendim por ishte njeri i cili sikur i afrohej kerkesave te saj .
Ajo donte te bente seks te vertete dhe jo rrahje qensh ose macesh .


Kishte pranuar te shkonte me inxhinjerin ne nje apartament ne periferi .Shefi i saj i kishte dhene gjysem dite pushim me qellim qe te shkonte me inxhinjerin.
-Ne kete shtepi organizoj takime te fshehta- i tha inxhinjeri kur hyne brenda.
-Gruaja ime nuk di asgje per kete dhe ky eshte sekreti im me i madh –thoshte inxhinjeri ndersa nxorri nga nje valixhe “ mjetet “ e punes .
Shkopi i gomes ishte i holle dhe i gjate jo me teper sesa nje meter ,ndersa “mjeti” i dyte ishte nje litar .
“ Kete do ta lidh ne qafe dhe ti terhiqe pak,por me kujdes .Une do qendroj ne gjunje dhe ti me godit me bastun ne shpinè “ .
Pa u zgjatur shume ajo filloj nga “Puna” te cilen e kreu me se miri per shkak te inatit qe kishte me shefin e saj dhe urrejtjes ndaj ketij burri qe donte te luante rolin e qenit . Pikerisht ashpersia e saj i pelqeu se tepermi inxhinjerit duke e zhgenjyer e habitur Ivanen .Ajo pati menduar qe ai do merzitej nga sjellja e saj ,perkundrazi ishte vrazhdesia e saj qe e beri burrin te lumtur .


Ishte nata e fundit per Katian dhe Marsilion ne ate hotel .Te nesermen do ktheheshin ne shtepi dhe do t’u mbeteshin kujtime te rralla nga keto dite pushimesh .Ne ato dite te nxehta te stines se verès kishin bere gjera te çuditshme e per kete dukej sikur nuk ishin penduar aspak .Edhe pse nuk ja thonin njeri-tjetrit nata e seksit me Sabrinen kishte qenè kulmi i ekstazes .E kujtonin fshehurazi qe te dy me shume èndje dhe sigurisht kete kishte ne mendje Marsilio kur filloj te puthte e lepinte krejt trupin e bashkeshortes se tij .Ndoshta edhe ajo po imagjinonte puthjet e èmbla me ate femren tjeter kur i hipi persiper dhe filluan te benin nje marredhenie orale ,te ashtuquajturin pozicioni 69 !

Ishin dite te nxehta te stines se veres .Njerezit per arsye te panjohura ishin leshuar drejt marredhieneve te pazakonshme seksuale .Ndoshta nuk ishte gje tjeter ,veçse vazhdimi i nje “Rruge” te nisur nga njerezimi qysh ne lashtesi ,rruge e cila ndèr shekuj here ishte nderprere ,here rifilluar por asnjehere e mbyllyr krejtesisht .
Kjo “ rruge” eshte ende e pakalueshme per shumicen e njerezve edhe sot, dhe do te vazhdoj keshtu per nje kohe te papercaktuar ,ngaqe edhe “kalimi” neper kete “Rruge” eshte ne disa raste i pamundur,i panevojshem ose pa vlere.


FUND

Erion Selmani
Janar 2006 Terni ( Itali)

0 commenti:

Copyright © 2008 - 2011 Adult Albania - is proudly powered by Blogger
Smashing Magazine - Design Disease - Blog and Web - Dilectio Blogger Template