SHTHURJE TE NXEHTA VERE pj.7

Mezi po priste oren e mbremjes kur ai duhet te trokiste ne deren e saj .Iu duk sikur ai po vonohej shume dhe pa oren qe shenonte 22,25 .Rreth ores 23 dikush trokiti tek dera dhe ajo kerceu vrullshem nga shtrati .Hapi deren dhe gjeti njè kuti tek dera te vendosur mbi dysheme.Siç dukej ai kishte lene pakon dhe ishte larguar pa pritur qe ajo te shfaqej tek porta .
Me shpejtesi hapi pakon e vogel dhe u habit kur pa brenda saj kepuce me take te larte ,nje parfum dhe nje varese ari .Ende me befasuese ishte letra qe gjeti brenda kutise . Midis te tjerash shkruhej “ Me lejo ndonje mbremje te rri prane teje dhe te ledhatoj kembet e tua “ . “ Kembet e mia!!!!” tha me vete ajo .
“ç’hynin kembet ne pune !?”
“I kam adhuruar kèmbèt e tua sapo tè pashè ,do me pelqente te mbathje keto kepuce dhe te luaja me pare me kepucet e pastaj me kembet ,te cilat dua t’i puth “
shkruante shefi .Letra ishte e pafirmosur dhe e shkruajtur ne kompjuter ,kuptohej qe ai nuk donte te linte shume “shenja” .

Ivana nuk e priste kete gje kaq shume te veçante e megjithate ajo e ftoj ne dhomen e saj shefin pas disa ditesh .
-Pse nuk ma ke thene me pare ?- pyeti ajo kur ai u ul ne karrige .- Me vinte turp – tha shefi dhe i shihte kepucet qe ajo kishte mbathur enkas per ate .
Edhe mbathjet I kishte veshur te zeza sipas kerkeses se tij,ndersa trupin ia mbulonte nje kanatiere e holle ngjyre e verdhe.
Nuk dinin nga t’ia fillonin ,ajo priste te levizte ai I pari dhe me ne fund kjo ndodhi.Shefi filloj te puthte kepucet e saj e lepinte takat e larta e kjo skene zgjati per minuta te tera derisa ai i hoqi njeren kepuce e nisi te puthte kemben e lakuriqte. Kuptohej lehtesisht qè ai po kenaqej shume ,nga menyra sesi renkonte ,I cili ndryshoj shume kur ai I thithi gishterinjte e kembes .Ivana qendronte e shtrire me syte mbyllur disi e pergjumur nga kjo çudi e rralle , pa pike kuptimi ,dhe as qe I beri pershtypje kur ai ai nisi te dridhte shtratin nga levizjet e tij te shpejta ,por tundja e krevatit mbaroj shpejt dhe Ivana e kuptoj qe ai kishte perfunduar se masturbuari ndersa I puthte shputen e kembes . Ajo u ngrit ne kembe dhe shkoj te lante kemben qe ai I kishte lepire e thithur duke I lene teper peshtyme tek gishtat .
Kur u kthye ai ishte larguar dhe nuk i beri pershtypje largimi i tij .Me shume pertese ndèrroj çarçafet e krevatit tè cilat ai kishte njollosur me djersen dhe “lengun” e tij .
“ Nuk e kuptoj pse nuk I ben me gruan e vet keto gjera” mendoi Ivana e meqenese e dinte qe s’mund te kishte pergjigje per kete, ja futi gjumit .


Pronari i lokalit jetonte dite te lumtura .Me ne fund po realizonte fantazine e tij te fshehte me femrat .Prej vitesh provonte shume dashuri per kembet e femrave dhe fati e kishte ndihmuar te njihte Ivanen .Asnjehere nuk kishte mundur t’ia thoshte gruas se tij kete gje ,ngaqe kishte frike qe ajo s’do e kuptonte.Nje here ndersa i puthte kofshet kishte zbritur poshte per ti puthur gjasme pa dashje shputen e kembes por ajo e kishte nderprere : “ çfare ben ! Nuk te vjen per te vjelle nga era e kembeve ?” i kishte thene ajo duke mos i lene shprese per me teper.
SHENIM : KY eshte ktijim origjinal dhe krijim i fantazise se autorit

0 commenti:

Copyright © 2008 - 2011 Adult Albania - is proudly powered by Blogger
Smashing Magazine - Design Disease - Blog and Web - Dilectio Blogger Template