SHTHURJE TE NXEHTA VERE pj.4

Burri I Sabrinès flinte kur ajo hyri nè dhomè .Ishte ora tre e gjysem tè natès dhe ajo donte tè flinte ,megjithèse donte tè lahej pèr tè hequr nga trupi I saj djersen dhe aromen qe I kishte lènè nè trup buzet dhe gjuhèt e çiftit tjetèr.

Ajo kishte bèrè pèr here tè pare seks tè pazakonshèm vetèm pèr t’I bèrè qejfin burrit tè saj .Ishte ai qè I kishte propozuar tè vendosnin njoftime nèpèr gazeta pèr t’u njohur me çifte tè tjerè .
Pèrvojat e para kishin qenè zhgenjyese ,pèr shkak tè xhelozisè ,por pastaj ajo ishte mèrzitur disi duke kryer marrèdhènie me tè njèjtin burrè e kishte filluar t’I pèlqenin takimet me çiftet e tjerè ,derisa nè disa momente ndjente shumè nevojèn psikologjike tè bènte patjeter shkèmbim partnerèsh.

Ajo shkoj tè lahej nè banjè dhe atje nèn rrjedhjen e ujit tè dushit filloj tè mendonte mbi marrèdhènien e kryer me Katian e Marsilion .I erdhi keq qè kishte tradhtuar pèr here tè pare fshehurazi bashkèshortin ,por e imagjinonte qè edhe ai kishte kryer pak a shumè tè njèjtèn gjè .Me cilèn femèr ?
U mendua pak dhe e imagjinoj qè kishte qenè Onelia .Disa herè kishte vèrejtur shikimet e saj bezdisèse ,ateherè mendoj sesi mund tè hakmerrej .Sapo doli dielli çiftet shkuan sè bashku nè plazh.
Atje Sabrina filloj tè shikonte me kèmbèngulje Onelian e cila dukej disi mè indiferente sesa nè ditèt e tjera kundrejt çadres se tyre.
Nuk dinte si tè hakmerrej e megjithatè ndèrsa mendonte I kaloj disa here Onelias pranè ,edhe kur ajo ishte nè det .Sabrina pati deshire t’I afrohej e ta mberthente per fyti por pastaj edhe me teper ndjeu deshiren per t’I shkulur floket .Nuk beri asnje nga te dyja ,prandaj kur dilte nga deti e kuptoj qe kishte humbur ndaj asaj tjetres.Si zakonisht nè atè orè tè vonè Ivana ndihej tepèr e lodhur .Sezoni turistik ishte thuajse nè kulmin e tij dhe hoteli ishte plot me turistè .
23 vjeçe ,bionde me sy te kalter ajo terhiqte vemendjen e shumices se personave qe e shihnin .Kishte lindur nè Evropèn lindore dhe tiparet e saj prej sllaveje ishin tepèr tè theksuara .Kjo e bènte mè tèrheqèse pèr sytè e tè tjerève ,qè ishin shumica perèndimor .
Flinte nè njè dhomè tè vogèl tè tè njèjtit hotel me personazhet qè pershkruam
mè lart

Dhe ishte punonjèsja mè e preferuar e punèdhènèsit tè saj .Punonte jashtèzakonisht shumè e kryente gjithçka .Qé nga ora 6 e mèngjesit deri nè oren 22 nuk pushonte nga puna .Fillonte me pèrgatitjen e mèngjesit ,pastrimin e sallès ,ndihmonte nè kuzhinè e kèshtu me rradhè pa patur kohè as merrte frymè.
Nuk ishte e lehtè pèr atè tè pèrballonte jetèn qè bènte dhe ndiente boshllèkun qè I krijonte mungesa e marredhenieve seksuale .
E kèrkonin shumè burra e djem ,por s’gjente kohè tè lirè dhe lodhja e madhe e pengonte te kalonte naten me meshkuj.
Ditève tè fundit kishte njohur njè djalè qè ndodhej nè hotel me njè grup shokèsh .
Ndèrsa pèrpiqej tè flinte e mendonte atè dhe iu kujtua ftesa e tij pèr tè dalè bashkè nè mbrèmje .Nuk I ishte ndarè njè minutè atè ditè dhe nuk dinte si t’I shmangej.
Ishte frikèsuar kur ishte gjendur nè ashensor vetèm me tè dhe ai I lumtur kishte bèrè ftesèn e paturpshme : “Eja nè dhomèn time !” .Ajo kishte ngelur pa fjalè dhe e kishte hapur sytè e çuditur .Pèr fat tè mirè ashensori ndaloj dhe ajo e dinte qè duhej tè dilte duke e lènè djaloshin brenda .


Ishte dita e dytè qè ai nuk I ndahej dhe nè mbrèmje ajo I tha .-Dakord ,dalim shetitje sonte - vetèm se ishte penduar menjèherè kur kishte parè fytyrèn idiote tè atij tjetrit tè ngèrdheshej si fitimtar .

Pas shètitjes ata u kthyen nè hotel dhe Ivana mezi mbahej nè kèmbè .Krejt e pèrgjumur ajo I tha atij qè donte tè shkonte pèr tè fjetur ,pa dègjuar lutjet e tij tè pafundme ; “ qendro me mua “ “ mos mè ler vetèm” “dua tè pyth syte e tu magjik” etj .Vetèm se e preku mjaft shprehja e tij : Do tè doja tè rrija edhe pak me ty sepse sikur ne tè dy tè qendronim sè bashku ,edhe njè shikim do vlente mè tepèr sesa njè mijè puthje “ ,Ajo qeshi lumturisht .Sigurisht qè I kishte thènè fjalè tè bukura ,tè cilat ai tjetri kushedi se ku I kishte dègjuar ose lexuar e megjithatè krijuan tek ajo njèfarè simpatie pèr atè tipin qè po I merrte frymèn me atè vardisjen e tij thuajse tè dhunshme . – Unè nuk jam vajzè … ,- ajo e mendua pak dhe pastaj siç duket gjeti fjalèn e duhur – e pèrdalè ,dua tè them qè unè shkoj vetèm me atè qè dashuroj- .Kèto gjèra thoshin kur po ecnin nè korridorin e gjatè tè hotelit derisa ajo ndaloj dhe hapi derèn e dhomès tè saj . :Ajo hyri brenda ndèrsa ai vazhdonte tè qèndronte tek dera duke iu lutur tè futej brenda .
-Unè e di qè ti nuk je aspak e pèrdalè ,pèrkundrazi ,por nè disa momente jam I bindur qè ne njerèzit bèjmè mirè t’I lejojmè vetes disa momente tè kèndshme,ngaqè kemi nevojè .Nuk èshtè fjala tè tregohemi pa moral ,por vetè bota ku ne jetojmè nuk èshtè gjè tjeter vetèm se njè shthurje qè zgjat prej mijèra-mijèra vjetèsh” . Ajo nuk donte mè justifikime tè tjera ,prandaj e ftoj tè hynte.

vazhdon...

0 commenti:

Copyright © 2008 - 2011 Adult Albania - is proudly powered by Blogger
Smashing Magazine - Design Disease - Blog and Web - Dilectio Blogger Template