SHTHURJE TE NXEHTA VERE pj.5

“ Sa llafe qè ka ky tipi “ mendoj ajo .
Ajo ndezi televizorin dhe shkoj tè kèrkonte diçka né dollapin e teshave ,e mè pas hyri né banjè duke i thènè atij pa kthyer kryet. “ Mè prit 5 minuta”
-Sigurisht – mos u nxito aspak – u pèrgjigj ai .

Kaluan tè paktèn dhjetè minuta derisa Ivana doli nga banja .
Ishte e veshur vetèm me mbathje e mbajtèse gjiri ngjyrè blu dhe çorape tè zeza te gjata qè i mbulonin edhe pjesèn mè tè madhe tè kofshève .
Ai e pa i mahnitur bukurine e saj dhe pa folur fare e ngriti né krahet e tij pèr disa çaste dhe e lèshoj èmbèlsisht mbi shtrat.As ajo s’foli dhe nuk kundèrshtoj puthjet qè i bèri ai tek qafa,veshèt ,syte .Papritur ai foli; -Tè adhuroj ! çmendem pas teje!-
Kèto fjalè e rritèn sé tepermi dèshirèn tek ajo ,prandaj pranoj me shumè qejf puthjen e tij tek buzèt .Ishte ajo qè hapi gojèn e para dhe nxorri pak gjuhèn duke kèrkuar gjuhèn e djalit .Dy gjuhèt u bashkuan shpejt pèr tè kryer njè puthje tè stèrgjatè franceze.
Iu bè qejfi kur pa se ai nxorri nga portofoli prezervativin dhe pasi lejoj qè ai t’i puthte gjoksin ,ia morri nga dora prezervativin dhe ja vendosi me duart e saj .Djali ngeli pak i stepur por tashmè ishte ajo qè kontrollonte situatèn .Me njè dèshirè tè paparè ajo i kèrceu sipèr dhe filloj tè shtèngonte dhunshèn midis kèmbève tè saj ,organin gjenital tè atij .Ajo e nderpreu papritur “vallezimin” mbi djalin dhe u afrua drejt fytyres se tij duke i afruar pubisin te goja .Ai nuk pertoi tè nxirrte gjuhen e tij dhe me disa lepirje e thithje te shpejta e lagu krejt organin femeror te asaj , ajo u kenaq shume nga perkedhelja dhe orgazma qe perjetoj ,falè gjuhès sè djaloshit.Edhe buzet e djalit qe i shtrenguan èmbèlsisht klitorin ishin vendimtare per orgazmen qe ajo arriti ,ndersa ledhatonte floket e djaloshit.
Sikur te donte t’a falenderonte ajo u rikthye ne pozicionin e meparshem per t’i “Rrèmbyer “ perseri organin gjenital mashkullor midis kofsheve te saj.Me egersine qe shkakton eksitimi i tepert ajo e shtrengonte me buzet e saj te poshtme ,vetem se me keqardhje degjoi renkimin e atij qe mbaroi pikerisht ne momentin qe s’duhej .Ne fund te fundit disa momente perfundojne shpejt ,pavaresisht nga deshirat njerezore.
Pas pak ata filluan te benin prape dashuri ,por ajo nuk e puthi sepse gjate pushimit ai kishte pire cigare dhe ajo nuk e duronte dot eren e duhanit.
Ajo e harroj lodhjen nga oret e gjata te punes e vazhdoj te levizte me zhdervjelltesi duke e vene ne veshtiresi djalin i cili dukej sikur po merrte fryme me veshtiresi .
Kushedi pse asaj iu kujtua ish i dashuri i saj ne atdhe .Ndoshta ngaqe ai me permasat e tij jo te medha i shkaktonte kenaqesira te èmbla,madje edhe ate me te veshtiren per t'u realizuar nga shumica e femrave;orgazmen gjatè depertimit nè .... .Ndryshe nga ky i fundit me organ gjenital te madh ,ai tjetri ne atdhe me organin e tij modest i jepte emocione tè èmbla gjatè marredhenies.Nè disa raste meshkujt e " mèdhenj" i shkaktonin dhimbje ,por nè disa raste te tjera kjo i dukej shume eksituese .... ,ndonese ne keto raste kishte nevoje per gjuhen ,lepirjen e tyre per te mberritur ne piken kulmore.

Vazhdon....

0 commenti:

Copyright © 2008 - 2011 Adult Albania - is proudly powered by Blogger
Smashing Magazine - Design Disease - Blog and Web - Dilectio Blogger Template