Para së gjithash është lajmi për anulimin e festës së madhe për 10 vjetorin e martesës që u hodh në erë në momentin e fundit. Më pas është Victoria e cila festoon ditëlindjen e vetme dhe më pas vijnë zërat për një tradhti. Në familjen Beckham është një krizë e zezë. Posh Spice kishte vendosur të festonte me bashkëshortin David, 10 vjetorin e martesës duke organizuar një mega party me mikeshat e saj hollivudiane, Jennifer Lopez, Eva Longoria, Katie Holmes dhe Heidi Klum. Në momentin e fundit Victoria anuloi gjithçka. Motivi: Tradhtia. David Beckham duket se është joshur nga modelja Mariann Fogarasy, hungareze 22 vjeç. Me të është njohur në ndeshjen e 22 Prillit që Milan luajti në Budapest.

0 commenti:

Copyright © 2008 - 2011 Adult Albania - is proudly powered by Blogger
Smashing Magazine - Design Disease - Blog and Web - Dilectio Blogger Template