Refuzova Maradonen se ishte i shkurter

Gemma Atkinson, modelja dhe aktorja britanike preferon meshkujt e gjate. Ajo ka treguar se ka refuzuar legjenden e futbollit boteror, Maradona, me motivin se ishte i shkurter. Atkinson u takua me Maradonen gjate nje ndeshjeje bamiresie futbolli dhe tregoi se ish-futbollisti e kishte mbushur me komplimenta. Megjithate, perpjekjet e argjentinasit refuzuan te kota, per shkak te gjatesise se tij.

"Ai me tha se kisha sy te bukur, por eshte kaq i shkurter, kaq i imet. E takova gjate ndeshjes dhe i kerkova nje foto dhe nje autograf. Ishte djale i kendshem, por shume i shkurter”, ka thene modelja. Pergjigjet e britanikes, qe me pare ka pasur lidhje me futbollistet Cristiano Ronaldo dhe Marcus Bent, erdhen gjate nje interviste te nje gazetari amerikan, qe e pyeti se cili ishte personi me i famshem qe ka refuzuar.

0 commenti:

Copyright © 2008 - 2011 Adult Albania - is proudly powered by Blogger
Smashing Magazine - Design Disease - Blog and Web - Dilectio Blogger Template