Kim Kardashain lojtare sexy

Kim Kardashian mbasi eshte bere protagoniste ne revistat "Roze" si "Playboy" ose "GQ", tani c'mend publikun ne plazhin e Miamit. Bukuroshja e cila eshte e fejuara e kampionit ne Football Amerikan Reggie Bush, ven ne dukje trupin e saj te mrekullueshem duke nisur te luaj ne buze te detit. Bukuroshja Kim kur u intervistua nga "Daily Mail" dhe e pyetur per linjat e saj perfekte ajo i eshte pergjigjur: "Gjithcka merite e nenes natyre..."

1 commenti:

Anonimo ha detto...

hi.. just dropping by here... have a nice day! http://kantahanan.blogspot.com/

Copyright © 2008 - 2011 Adult Albania - is proudly powered by Blogger
Smashing Magazine - Design Disease - Blog and Web - Dilectio Blogger Template