Mariann rrefen historine me Beckham

Pas zerave per nje aventure te shkurter te David Beckham me modelen hungareze Mariann Fogarasy qe ka krijuar tension dhe percarje ne familjen me te njohur angleze, vjen edhe deklarata e femres qe mendohet se i pushtoi zemren futbollistit. “E njoha gjate ndeshjes qe Milan luajti me nje skuader hungareze. I dhashe numrin tim dhe ai me telefonoi”, shprehet Fogarasy ne nje interviste per revisten italiane “Chi”. Ne vijim, ajo vazhdon rrefimin, duke nxjerre ne shesh historine me futbollistin sex-symbol. “U takuam pasi biseduam pak dhe ai me dha nje puthje. Me pas me pershendeti dhe me tha se do shiheshim serish. Dy jave me pare erdha ne Milano sepse ai me telefonoi”, vijon modelja hungareze. Kjo interviste hedh poshte pergenjeshtrimin qe i beri Victoria kesaj historie, e cila hodhi poshte zerat per nje flirt mes David dhe modeles ne fjale.

0 commenti:

Copyright © 2008 - 2011 Adult Albania - is proudly powered by Blogger
Smashing Magazine - Design Disease - Blog and Web - Dilectio Blogger Template