Danielle Lloyd zhveshur ne Nuts

Danielle Lloyd perseri nudo ne revisten Nuts. Modelja me famen se ka flirtuar me gjysmen futbollisteve te kampionatit anglez deri ne piken qe mediat angleze i kane ngjitur pseudonimin "serial Wag". 26 vjecarja nga Liverpool e cila per momentin eshte e lidhur me futbollistin 20 vjecar te Tottenham, Jamie O'Hara, perseri ka bere te flitet per te se ka nxjerr nje sexy-biografia shume "hot" ku tregon se si jane sjelljet e fubollisteve anglez ne shrat...

Modlja angleze gjithashtu edhe ish-lepurushe e revistes Playboy, ka treguar se e shikon futbollin si nje sport shume sexy, duhet te jete per kete qe bukuroshja angleze ne moshen 24 vjecare ka ne listen e saj futbollista si Jermain Defoe a Marcus Bent, a Teddy Sheringham a Babel... Por jo vetem futboll: modelja sexy ka pasur nje flirt edhe me Lewis Hamilton.

Danielle tregon se eshte gjithmone e lidhur nga afer me boten e sportit, nese eshte ne fush ose ne piste pak rendesi ka, Daniella fal trupit te saj bombastik arrin te bej "fush dhe piste" zemrat e tyre me nje thjeshtesi gati gati turperuese...

0 commenti:

Copyright © 2008 - 2011 Adult Albania - is proudly powered by Blogger
Smashing Magazine - Design Disease - Blog and Web - Dilectio Blogger Template