Sex party per Michael Phelps

Michael Phelps kampion jo vetem ne uje por edhe ne shtrat. Pas fotove te publikuara ku vinte i kapur ne grack duke pire mariuhane, multikampioni olimpik i notit bene serisht te flitet per te per nje histori vertet te 'zjarrt'. Per ta bere te ditur me me shum hollesi eshte Theresa White, striptiste e Baltimores, ne Maryland, ne te perjavshmen angleze te skandaleve "News of te the world". Brunja ka treguar qe ka bere sex me Phelps dhe me nje vajze tjeter per 3 ore te mira.

"Michaell erdhi ne lokalin ku un punoja, me disa miq" thotë Theresa"ishin atje per disa ore, mua me pelqente edhe pse ishte arrogant me me vajzat. Me tha qe i pelqenin vajzat e shkrurtra. une jam 1.52 dhe mendoja qe ishte e cuditshme si gje pasi ai eshte shume i gjate. Filluam te benim lojra me akullin ndersa pinim. "Historia behet akoma edhe me e nxehte kur "muhabeti' kalon treshe.


Pas asaj here Phelps ka shkuar ta takoj akoma edhe me shpesh Theresen ne lokalin ku ajo punonte, dy ose tre her ne jave nga nentori ne dhjetor. "Mbas vitit te ri jemi takuar pak here" e ka mbyllur Theresa"NUk shikoja nje te ardhme mes nesh, e ema e tij nuk do e kishte pranuar kurre"

0 commenti:

Copyright © 2008 - 2011 Adult Albania - is proudly powered by Blogger
Smashing Magazine - Design Disease - Blog and Web - Dilectio Blogger Template