Sophie Reade c'mendur pas C.Ronaldos

Difekti vetem eshte qe ai luan per Manchester United, per te tjerat Cristiano Ronaldo eshte burri ideal per mua. Modelja bionde Angleze Sophie Reade, biondia seksi e cila sapo ka dal nga nje edicion te Big Brother, leshon mesazhin e saj per Cristiano Ronaldon... Asi Portugez eshte vene ne shenjester nga modelja premtuese Sophie si "Burri i endrrave". Por ka nje problem, nga rivaliteti fubollistik sepse Sophie, ne fak eshte tifoze e zjarrte e Liverpool dhe gjithcka qe perfaqeson Manchester United per ate eshte "zjarr" ne syt e saj...

Problem i cili kalohet per seksi-modelen shume e terhequr nga trupi atletik i "Topit te Arte" edhe se ajo eshte e bindur se Cristiano eshte Spanjoll. "Ka pamjen tipike terheqese te nje Spanjolli dhe eshte atletik, prandaj jam e sigurte qe nuk duhet te merakosem se ndoshta mund te mbaj presionin ne momentin me te bukur..." Dhe Cristiano Ronaldo qe bukuris femerore nuk i thote dote jo, eshte paralajmeruar. Ne gjurmet e ti eshte nje bionde e "c'mendur"...

0 commenti:

Copyright © 2008 - 2011 Adult Albania - is proudly powered by Blogger
Smashing Magazine - Design Disease - Blog and Web - Dilectio Blogger Template