Zonja Briatore, e cliret ne plazh

Erdhi koha e plazhit dhe rrezet e para te diellit per nxirje te lekures. Dhe mes pushueseve dalin topless vajza dhe gra, VIP ose jo. Keshtu zonja Briatore, Elisabeta Gregoraci gjate nje shetitje me barke ne gjirin e Tropea-s me prinderit dhe motren nuk ka hezituar po ka bere banjo dielli vetem me pjesen e poshtme te rrobe banjove. Paparacet gjithnje jane te pranishem, ndaj sa hap e mbyll syte realizuan fotot, disa prej te cilave u publikuan nga "Vanity Fair". Elisabetta, edhe pse thote se nuk i le gje mangut vetes ne ushqim, ka nje trup fantastik...me siguri mrekulli e metabolizmit.

0 commenti:

Copyright © 2008 - 2011 Adult Albania - is proudly powered by Blogger
Smashing Magazine - Design Disease - Blog and Web - Dilectio Blogger Template