Murgesha

Nje murgeshe ishin vene tre prifterinj dhe,te cilet kerkonin qe te benin sex me te. Kjo u merzit aq shume sa nje dite i tha nje mikut te saj qe, keta te tre nuk e linin rehat.Miku pasi e degjoj i tha qe prano te besh sex por ne shtepine time.Dhe keshtu beri murgesha i tha prifterinjve, se me eshte mbushur mendja por, do te vini ne shtepin e nje mikut. Dhe keshtu bene shkuan te shtepija. Ne momentin qe futen brenda miku i vret qe te tre, dhe vendosi ti largonte nga shtepija, dhe ne mendje i vjen nje budalla,e theret kete dhe i thote qe do te jam 1 euro po te shkosh te me flakesh diku kete kufome,pranoj i shkreti budalla duke menduar se me nje euro do te blente nje shtepi dhe nje makine . Dhe mbasi coj priftin erdhi te merte parat por, i miku i murgeshes i thote se cfare parash do ti kur prifti erdhi prap eshte ketu oh tha budallai si eshte e mundur, dhe mori perseri priftin dhe e coj diku, kur erdhi prape, perseri nuk mori euron,perseri te njejtat fjale i tha miku i murgeshes,dhe prap budallai mori priftin dhe e hodhi diku, dhe kur e la tha me vete nuk do te kaloj nga rruga qe kam ardhur por nga rruga tjeter se mos kalon prifti andej, dhe kur shkon nga ajo rruge shef nje prift me biciklete. dhe i thote atij pse ketej kalon ti mor te ........... ropt dhe e vret.

0 commenti:

Copyright © 2008 - 2011 Adult Albania - is proudly powered by Blogger
Smashing Magazine - Design Disease - Blog and Web - Dilectio Blogger Template