Rio Ferdinand zbulon Francoise Boufhal

Rio Ferdinand dihet se eshte nje nga mbrojtesit me te mire ne bote, por pervec se di te mbroj mire ai ka dhe nuhatje per merkaton. Prova e aftesive te tij eshte vajza sexy Francoise Boufhal, e punesuar per te dalur ne revisten e tij online. Duket se per ti mbushur mendjen futbollistit te Manchesterit eshte thirja e modeles e cila i ka treguar historine e saj: "Askush nuk me merr ne pune, e kam gjoksin shume te madh per te punuar si modele". Dhe Rio me zemren e tij te mire i ka gjetur menjehere nje pune. Rio Ferdinand ka mbetur i mahnitur nga Francoise e cila si e tregoj dhe ajo vete eshte gjendur shpesh here pa pune per fajin e trupit te saj "shume te mbushur". "Nuk kam mundur te luaj ne teater dhe televizion sepse askush nuk donte te me provonte per faj te gjokseve te mia. Doja te beja modelen per veshjeve intimo por me eshte thene se e kisha gjoks shume te madh". Modelja nuk eshte demoralizuar edhe mbasi ka bere foto per revisten Maxim asaj i eshte propozuar te jete "la cover girl" e revistes te futbollistit.

0 commenti:

Copyright © 2008 - 2011 Adult Albania - is proudly powered by Blogger
Smashing Magazine - Design Disease - Blog and Web - Dilectio Blogger Template