Çiljeta duke u argetuar ne plazhin e Dhermise

Ciljeta eshte filmuar nga paparacet duke u argetuar ne plazhin e Dhermiut,ka bere disa koncerte ku i ka lene te gjithe shikuesit me goje hapur...Ne siguruam disa foto shume seksi dhe te nxehte te Ciljetes....

0 commenti:

Copyright © 2008 - 2011 Adult Albania - is proudly powered by Blogger
Smashing Magazine - Design Disease - Blog and Web - Dilectio Blogger Template